2.12.17

ROSGAL l NAILS & BLACK BRALETTE

Hej,ostatni tydzień był dla mnie bardzo zamieszany.duzo testów, egzaminów etc. Dziś znalazłam chwilę aby dodać tego posta. Przyszła do mnie paczka ze sklepu ROSEGAL.COM.
Paczka szła dosyć długo co nie było dla mnie zbyt duzym problemem szczerze mówiąc.

Zamówiłam 2 produkty do paznokci, jeden zel w kolorze nude oraz lakier hybrydowy który na paznokciach przypomina motyw galaxy. Szczerze lakier hybrydowy bardziej mi przypadł do gustu,super jakość. Na pewno mam zamiar kupić więcej kolorów.

Jeśli chodzi o tak zwany 'bralette', jest on z koronki o czarnym kolorze. Osobiśćie bardzo lubię w nim spać. Mega wygodny 'ciuch'.Jedyny minus jest taki ze pasek na szyję jest za długi i musiałam go zawiązać aby część na biust nie spadała mi po kolana.


Hey, the last week has been a complete mess for me, I had a lot of tests and different GCSE exam preparations. Today I managed to find some free time to share with you what I managed to order from an online shop  ROSEGAL.COM. Parcel did take some time to come however it didn't really bother me.

I have ordered 2 nail products, one nail gel in a nude colour and a UV gel polish that reminds me of a galaxy once one the nails. To be honest the UV gel polish is more of my thing , its quality's amazing. I will surely order more colours.

When it comes to the bralette, it's made out of a black lacey material. Personally I really like to sleep in it. It's just so comfortable! The only negative thing about it is the fact the back strap is a bit too long so I had to tie it up to avoid the front bit going all the way to my knees.


LINKS:


No comments:

Post a Comment


Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi :)
Jeśli obserwujesz mojego bloga , daj znać ! Na pewno zrobię to samo xxx
Pozdrawiam :* Klaudia !