17.9.17

MUST HAVES FROM MAKEUP REVOLUTION

Hej,w dzisiejszym poście pokazę wam selekcję produktów z Makeup revolution.Firma ta jest dosyć znana z niskich cen produktów jak i z jakości.Chciałabym wam pokazać produkty które uzwam na codzień i które na prawdę się sprawdzają. Linki do kazdego z tych kosmetyków znajdziecie ponizej.

Hi,in today's post I'd like to share with you a selection of products from Makeup Revlution.This brand is obviously well known for the low prices as well as the quality of the products.I'll be showing you the products that I actually use on the everyday basis so I know how they work. Links to each product will be linked down below.

LINKS/LINKI:
LIPSTICK IN THE SHADE: THE ONE/ LIPGLOSS NATURAL PINK
Jest to przepiękny nudziakowy róz o kremowej konsystencji. Zakochałam się w tym kolorze od pierwszego uzycia.Ściera się z ust jak kazda normalna szminka więc trzeba pamiętać o ponownej aplikacji w ciągu dnia. Za taką cenę na pewno ją kupię ponownie.Błyszczyk natomiast jest lekko klejący i nadaje ustom lekkiego koloru który po jakimś czasie znika z ust. Jest idealny jako topper np. na szmince o odcieniu The One.

It's a lovely nudish  pink shade with a creamy consistency. I fell in love with the colour straight away.It wears off like an usual non matte lipstick so we have to reply throughout the day.
For the price I'm definitely going to rebuy this product over and over again.  
The lipgloss however is slightly sticky and gives the lip a bit of a tint. It's ideal as a lipstick topper for eg.The One lipstick.BROW DEFINER/ EYEBROW SHADOWS PALETTE

Kredka do brwi jest szybkim rozwiązaniem gdy nie mam czasu, łatwo się nakłada i pozbywa nadmiaru produktu dzięki dołączonej szczoteczce.Cienie do brwi równiez uzywam w leniwe dni, kolorystycznie są super jedynie wosk jest taki sobie.
The eyebrow pencil is a quick way to get your brows in shape, it applies easily and you can get rid of the access product using the spoolie. The brow shadows I also use during my lazy day,the colours are good however the wax isn't the best.

ICONIC 3 PALETTE

Recenzja paletki pojawiła się juz na blogu
The review of this palette has already been on my blog 


No comments:

Post a Comment


Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi :)
Jeśli obserwujesz mojego bloga , daj znać ! Na pewno zrobię to samo xxx
Pozdrawiam :* Klaudia !