10.6.17

MAKEUP REVOLUTION ICONIC 3 PALETTE

Hej! Dziś mam dla was post z opinią na temat znanej wszystkim paletki z Makeup Revolution Iconic 3. Cena w Anglii wynoszi jedynie 4 funty, w Polsce jest to ok.15zł. Jeśli chodzi o ceny firmy MR jestem całkiem zadowolona jak i z cen jak z jakości produktów.

Hi, today I'm gonna write about a well known eye shadow pallete from Makeup Revolution Iconic 3 .
The price range in the UK is about 4 pounds where in Poland it's about 15zl.
When it comes to the prices, MR is quite affordable which I like as much as the quality of their products.


 W paletce mamy 12 cieni, 3 matowe oraz 9 perłowych. Jeśli chodzi o moje ulubione odcienie to na pewno padnie na róze z lewej strony paletki.Pigmentacja nie jest jakaś rewalycjna ale cienie spokojnie się nadają do codziennego uzytku.

Inside we get 3 matte shade as well as 9 shimmery shades. My favourites are definitely the pinks on the left.The pigmentation of the shadows isn't the most amazing however they're good enough for everyday use.

Podczas nakładania cienie mogą sie lekko osypywać po całej paletce lub po nałozeniu juz na powiekę.Paletka jest równiez zamiennikiem palety Naked 3 która jest o wiele drozsza!
Z moich przeliczeń wyszlo ze w cenie jednej Naked mozemy nabyć az 9 paletek Makeup Revolution! Cena Iconic3 na pewno bardziej nam przypadnie do gustu :)

During the application there is a bit of fallout. This eye shadow pallete is also a dupe for the Naked 3 eye shadows which is much more expensive. After my calculations I've discovered that we can get 9 Makeup Revolution palltetes in the price of one Naked one! The price of the Iconic 3 is much more likable for sure. 
Macie? Lubicie ? Co sądzicie o tanim zamienniku Naked 3 :) ? 
Have you got one? Do you like it? What do you think about this Naked 3 dupe :) ?

INSTAGRAM -CLICK

Loves , Klaudia xoxo

No comments:

Post a Comment


Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi :)
Jeśli obserwujesz mojego bloga , daj znać ! Na pewno zrobię to samo xxx
Pozdrawiam :* Klaudia !