23.9.17

TOP 3 IN SEPTEMBER 2017

Hej,w dzisiejszym poście pokaze wam 3 ulubione produkty Września. Poprzednio ta seria juz się pojawiała na moim blogu i bardzo się wam spodobała więc mam zamiar robić taki post przynajmniej co miesiąc.

Hi,today's post is all about my 3 top products I used during September. I've already done posts like this previously and a lot of you seemed to like it so why not continue it? I'll try to make these posts at least one a month.






























E.L.F MAKEUP MIST & SET SPRAY
BUY HERE- CLICK

Pierwszą rzeczą która sprawiła ze mój makijaz przeszedł z 8/10 do 100/10 jest spray z E.L.F. Jest to jedna z najtańszych firm ale produkty nadal są bardzo dobrej jakośći. Spray ten sprawia ze nasz makijaz trzyma się na twarzy o wiele dłuzej. Nadaje bardzo zdrowego wyglądu skórze, jezeli macie problem z 'ciastkiem' na twarzy to na pewno zdecydowałabym się na zakup tego produktu :)

The first thing that has made sure my makeup goes from 8/10 to 100/10 is the setting spray from E.L.F. It's one of the cheapest drugstore brands meanwhile their products are still great quality. This spray makes sure our makeup stays on for longer. Creates a very healthy looking skin, if you have a problem with cakey foundation then I would definitely recommend purchasing this product.



NYX LINGERIE LIQUID LIPSTICK - BABY DOLL
BUY HERE-CLICK

Następnym ulubieńcem jest szminka NYX w odcieniu BABYDOLL. Jest to juz druga moja szminka z tej serii i muszę przyznac ze na pewno nie ostatnia. Szminka jest mega łatwa w aplikacji dzięki wygodnemu aplikatku. Kolor ściera się równo w ciągu dnia, w moim przypadku po ok.4 godzinach.
Bardzo równiez podoba mi się zapach.

My next favourite is the NYX lipstick in the shade BABYDOLL. It's my second lipstick from the lingerie collection but to be honest it's definitely not the last one I get. The lipstick is really easy to apply thanks to the precise applicator. The colour rubs off evenly throughout the day,in my case it's after about 4 hours. I love the scent of it too.































GOLDEN ROSE NAIL COLOUR 203
BUY HERE-CLICK

Juz ostatnią rzeczą jest mini lakier do paznocki z Golden Rose w odcieniu 203. Jest mega brokatowy na przezroczystej bazie. Szczerze nie utrzymuje się długo ale jest świetny jako top dla innych lakierów. 

The last thing is this mini nail polish from Golden Rose in the shade 203. It's very glittery on a clear base. To be honest it's not necessarily long lasting but looks great as a top coat on other polishes.


No comments:

Post a Comment


Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi :)
Jeśli obserwujesz mojego bloga , daj znać ! Na pewno zrobię to samo xxx
Pozdrawiam :* Klaudia !